Z Vaší země není možné zadat novou objednávku. Undefined

Zde jsme pro Vás připravili stučný přehled postupů instalace her u různých vydavatelů:

 

Instalace her pomocí aktivačních klíčů je stejně náročná, jako instale her z krabicových verzí (na DVD). Uvnitř každé krabicové verze je totiž ukryt právě jeden aktivační klíč. Jediný rozdíl je v postupu při instalaci.

U klasické krabicové verze si hru nainstalujete z DVD, poté vložíte aktivační klíč a nakonec si musíte vytvořit online účet u vydavatele.

Při instalaci pomocí aktivačního klíče je postup v podstatě stejný, pouze pořadí je jiné - vytvoříte si účet u vydavatele hry (naleznete v popisu každé z her), zadáte aktivační klíč, stáhnete a nainstalujete si hru.

Nic náročného!


Pozor, toto neplatí v případě tzv. Retail CD key! Tento klíč slouží pouze pro umožnění instalace a aktivaci hry na oficiání stránce výrobce (pro online hraní), stažení samotných dat vydavatel neumožňuje. Zde se ale také není čeho obávat - data hry si můžete např. půjčit od kamaráda, nebo stánout z internetu.

 

Většina her se stahuje pomocí speciální aplikace od vydavatele. Nejznámější a nejpoužívanější jsou - Steam, Origin/EADM a Battle.net.

 

Obecný postup instalace:

1) Navštivte oficiální stránku vydavatele - vydavatele hry můžete najít v popisu každého z produktů

2) Na těchto stránkách se zaregistrujte

3) Ve Vašem nově vytvořeném účtu přejdete do sekce moje hry a vložíte aktivační klíč

4) Aplikace Vám sama nabídne odkaz na stažení hry z oficiálních stránek

5) Staženou hru (vetšinou jeden soubour "něco.exe") otevřete a nainstalujete, nyní je již postup stejný jako u krabicové verze

6) Přihlásíte se do hry pod Vaším jménem/emailem a heslem, které využíváte pro přístup do účtu

7) Hrajete a užívate si nekončící zábavu!

 

Konkrétní postup: Steam, Origin, Battle.net